Koszty IT & Telekom

Optymalizacja kosztów IT & Telekom 

Radzimy jak obniżyć koszty usług z obszaru IT & Telekom, z których korzystają nasi klienci oraz uczestniczymy w praktycznym wdrażaniu wybranych rozwiązań.

Jesteśmy małą, ale technicznie bardzo zaawansowaną firmą. Na codzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, co podnosi naszą produktywność i pozwala zebrać praktyczne doświadczeniai w ich wykorzystywaniu dla celów biznesowych. Jednocześnie cały czas aktywnie poszukujemy kolejnych sposobów na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu oraz korzystania z usług IT & Telekom tak, by użytkownicy korzystali co najmniej z dotychczasowych usług na co najmniej dotychczasowym poziomie, ale by koszt korzystania z tych usług był niższy niż do tej pory.

I nie chodzi tu jedynie o zmianę dostawcy usług lub prostą renegocjację umów. Rozpatrujemy możliwości zmiany modelu biznesowego dostarczania usług np. na korzystanie z usług z chmury internetowej w modelu SaaS (ang. Software as a Service) oraz zmiany samych usług na takie, które przyniosą wzrost korzyści biznesowych np. na skutek usprawnienia procesów biznesowych. Z naszych doświadczeń wynika, iż pełne koszty korzystania z usług (TCO - ang. Total Costs of Ownership) można obniżyć nawet o 50%.

Proponujemy konkretne rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów, ewentualnie sugerujemy skorzystanie z dodatkowych usług usprawniających biznes naszych klientów i chętnie uczestniczymy we wprowadzaniu uzgodnionych zmian.

Wyślij zapytanie ze strony "Wyślij nam wiadomość" (szukaj w menu z lewej strony), abyśmy mogli wstępnie rozpatrzyć potrzeby i możliwości.